Az amerikai gyártmányú JÓBARÁTOK fotelek 24 órás kényelmet biztosítanak.
A fotelben ülve 24 óra múlva is ugyanaz a komfort érzés, mint amikor beleültünk.
24 órás ülés komfort
Három fontos tényező biztosítja a 24 órás ülés komfortot:
- jól átszellőző fémszerkezetű ülés jól átszellőző kárpitokkal
- zsákrugós - fémrugós - ülésszerkezet
- memory foam réteg
Jól átszellőző ülés szerkezet
Az alulról nyitott fémrugós ülés szerkezetet és háttámlát friss levegő járja át, folyamatosan szellőztetve az ülést.
A jól átszellőző fém fotel szerkezet és a jó légáteresztő kárpitok együtt biztosítják a 24 órás üléskomfortot.

JÓBARÁTOK fotel hullám rugós ülés váza
Zsákrugós ülés szerkezet
A JÓBARÁTOK fotel ülésében textil zsebekbe varrt 50 fém spirálrugó egyenletesen elosztja a terhelést.
A szilárd fém keretre boltozatosan szerelt hullám rugók adják az amerikai TV fotelek ülései rugalmas alapját.
A felettük elhelyezkedő 50 darab textilzsebekbe varrt, sorolt, egymástól függetlenul mozgó fém tekercsrugó (zsákrugók) a testfelületen egyenletesen elosztják a terhelést, megteremtik az extra kényelmes üléskomfortot.
Az acél zsákrugókkal készülő amerikai TV fotelek üléskomfortja az évek előrehaladásával nem romlik, az acél rugós fotel ülés alakja az évek alatt nem változik - az acél rugós fotel ülését nem lehet "kiülni".

JÓBARÁTOK fotel ülésében zsákrugók
Memory foam réteg
A zsákrugók felületét egy extrém rugalmasságú memory foam réteg fedi le.
Az ülés memory foam rétege tovább javítja a teljesen fémrugós ülés kényelmét.
A memory foam anyagot a NASA fejlesztette ki az űrhajózásban használt csomagolás számára. Jellemzője, hogy hihetelen mértékben rugalmas.
A fotel ülésekben való használatra továbbfejlesztett változata gél töltést kapott, hogy a testhőt jobban vezesse, segítve, hogy a fotel, a kanapé ülését tartósan használhassuk.

Amerikai TV fotel ülésében memória hab